Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

        

 

Nasze Miejsce

Nasze Wędrówki

Nasze Miasto

Nasz Wypoczynek

Nasze Poszukiwania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 


Wałbrzych, 21 kwietnia 2008 r.

          Od dziś serdecznie zapraszamy do działu "polecamy". Znajdziesz tam już dziś - sympatyczny czytelniku - odnośniki do różnych, różnistych, ciekawych miejsc w sieci, z których czerpiemy inspiracje, świeżutkie wiadomości, darmowe i legalne zarazem oprogramowanie. Wraz z wiosną dział będzie rosnąć, rozwijać się i zakwitać tak, jak widziana przez nasze okno przyroda.

 


Wałbrzych, 15 kwietnia 2008 r.

 powolutku rozrasta się i to ma zarówno dobre jak i złe strony. Rozbudowują się działy a koncepcja strony rozrasta się wręcz niemiłosiernie. Jednocześnie w przyrodzie budzi się wiosna i może to właśnie z tym zjawiskiem należy wiązać rośnięcie witryny - trudno powiedzieć.

Z całą pewnością, należy jednak stwierdzić, że w takich okolicznościach przyrody wszystko wygląda ładniej, budzi się też chęć do życia. ożywił się również niewątpliwie dział nasze miejsce, od dziś można tam znaleźć nowe fotki, a niedługo zmieni się nieco architektura działu.


Wałbrzych, 12 marca 2008 r.

          Dziś zabrałem się za tworzenie krótkiej prezentacji dotyczącej naszego położenia w czasie i przestrzeni. Wypełni ona dział Nasze Miejsce. Pewnie troszkę to potrwa, ale cóż. Jestem kompletnym amatorem w tych sprawach, więc nie ma innej możliwości, jak tylko poczekać. I to tak długo, jak będzie to konieczne ... Równolegle trwają prace udoskonalające istniejący już dział Nasz Wypoczynek. Tymczasem proponuję uzbroić się w cierpliwość...


Wałbrzych,
21 lutego 2008 r.

          Już we wstępie proponuję przygodnemu oglądaczowi uzbroić się w sporą dawkę cierpliwości. Zwłaszcza podczas otwierania się podstron zawierających zdjęcia. Czasem może, a nawet musi, to potrwać dość długo, jednak chwilowo nie mam na to wpływu. Mimo wszystko, warto poczekać nieco dłużej na otwarcie się grafik.

Funkcjonujące aktualnie działy to : Nasze Poszukiwania, Nasz Wypoczynek, Piszą o nas, Nasz okazjonalnik. Zwracam uwagę Szanownych czytelników, ze wszystkie te działy znajdują się w budowie, więc - dla własnej "spokojności" - należy przymknąć oko na małe (i większe) niedociągnięcia. Z czasem one znikną ... Tymczasem zapraszam do lektury ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz okazjonalnik

Piszą o nas

Kontakt